Uroda i zdrowie Porady

Uroda Zdrowie

Bezkwasowy nail art to najlepszy sposób aby zapobiec uszkodzeniu paznokci i pomóc Ci wyhodować silne i zdrowe paznokcie. Jeśli chcesz podkreślić swoje piękno w lepszy sposób to spróbuj tego acid free nail art.

1. Weź białą farbę akrylową i dodaj do niej kroplę octu. Możesz użyć do tego zmywacza do paznokci. Teraz nałóż mieszaninę na paznokcie i pozwól jej wyschnąć. Po tym, usuń pozostałe pozostałości za pomocą acetonu.

2. Weź niebieską farbę akrylową i wymieszaj ten sam ocet i aceton. Zastosuj mieszaninę na paznokciach i pozostaw do wyschnięcia. Wynik będzie niesamowity, a efekt utrzyma się przez dłuższy czas.

3. Spróbuj tej czerwonej akrylowej sztuki paznokci. Weź farbę akrylową i dodaj w niej kroplę soku z cytryny. Nałóż mieszaninę na paznokcie i pozostaw do wyschnięcia.

4. Weź białą farbę akrylową i dodaj do niej sok z cytryny. Nałóż mieszankę na paznokcie i pozostaw do wyschnięcia.

5. Ta zielona sztuka paznokci jest prosta i skuteczna również. Wystarczy wziąć zieloną farbę akrylową i dodać do niej kroplę octu.

6. Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie były mocniejsze i zdrowsze to możesz zastosować na nich mieszankę octu i acetonu.

7. Weź akrylowy lakier do paznokci i wymieszaj go z sokiem z cytryny i wodą. Nałóż tę mieszankę na paznokcie i pozostaw do wyschnięcia.

8. Dodaj kroplę soku z cytryny w mieszaninie akrylowego lakieru do paznokci i wody. Nałóż mieszaninę na paznokcie i pozostaw do wyschnięcia.

9. Weź biały lakier akrylowy i dodaj do niego kroplę soku z cytryny. Zastosuj mieszaninę na paznokciach i pozostaw do wyschnięcia.

10. Jeśli masz długi paznokieć to możesz wziąć akrylowy lakier do paznokci i nałożyć go na tył paznokci.

Wnioski:

To są najlepsze 10 wskazówek dotyczących bezkwasowej sztuki paznokci. Jeśli masz jakieś inne wskazówki to podziel się nimi z nami. Z pewnością pomogą Ci one w lepszy sposób podkreślić Twoje piękno.