Nail polish

Uroda

Piękno posiadania ładne i zdrowe paznokcie jest to, że każdy może podziwiać swoje piękne ręce i palce. Ale problem polega na tym, że nie wszystkie lakiery są odpowiednie dla naszych paznokci, więc co to jest najlepszy lakier do paznokci mieć?

Lakier do paznokci jest bardzo ważną częścią makijażu, więc powinien być starannie wybrany. Oto kilka istotnych wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego lakieru do paznokci.

Wybierz odpowiednią bazę

Baza to najważniejsza część lakieru do paznokci, ponieważ bez odpowiedniej bazy lakier nie utrzyma się na paznokciach przez długi czas. Wybierz bazę w oparciu o swój typ skóry.

Dla skóry suchej i tłustej wybierz bazę z alkoholem, dla skóry mieszanej wybierz bazę z wazeliną.

Nie nakładaj więcej niż jedną warstwę

Zawsze nakładaj jedną warstwę lakieru na paznokieć, a jeśli nałożysz więcej niż jedną warstwę, stworzy to grudki i nierówny lakier.

Użyj top coat

Po nałożeniu bazy, użyj top coat, aby zapobiec odpryskiwaniu paznokci. Lakier nawierzchniowy nakłada się na lakier i sprawia, że utrzymuje się on dłużej.

Wybierz mądrze kolor

Istnieją różne kolory lakierów do paznokci, a każdy z nich pasuje do różnych typów skóry i musisz wybrać kolor, który pasuje do Twojego odcienia skóry.

Nakładaj go za pomocą pędzelka

Lakier do paznokci jest w postaci płynnej i jeśli użyjesz pędzelka to łatwo będzie Ci go równomiernie nałożyć.

Wnioski:

Stosując się do wyżej wymienionych wskazówek, możesz łatwo wybrać najlepszy lakier do paznokci.