Jednorazowe pilniki do paznokci: Najlepszy sposób aby utrzymać je silne i zdrowe

Uroda

Paznokcie są najważniejszymi częściami dłoni. Więc trzeba zwrócić uwagę na nich i traktować je dobrze. Ale są chwile, kiedy zobaczysz, że twoje paznokcie spadają, a także nie chcesz używać żadnych plików do paznokci lub frezów do paznokci, ponieważ są one drogie.

Musisz użyć pilników do paznokci lub frezów do paznokci, ale nie jest to łatwe zadanie, musisz wydać trochę dodatkowych pieniędzy, aby je kupić.

Dlatego postanowiłem podzielić się z tobą sposobem na zaoszczędzenie trochę pieniędzy. Tak więc, nie musisz kupować pilnika do paznokci lub obcinacza do paznokci, możesz zrobić je w domu z pomocą niektórych materiałów.

Mam zamiar podzielić się z wami kilkoma pilnikami do paznokci DIY, które są bardzo przydatne, a także niedrogie. Nie musisz kupować jednego pliku do paznokci, możesz zrobić plik w domu.

1. Drewniany pilnik (Wooden File)

Wszystko czego potrzebujesz to drewniany kij i pilnik do paznokci. Wystarczy, że na drewnie wywiercisz otwory, a następnie włożysz gwoździe.

2. Pilnik metalowy

Jest też wiele osób, które lubią używać metalowych pilników. Aby zrobić metalowy pilnik wystarczy wywiercić otwór, a następnie włożyć gwoździe.

3. Folia aluminiowa

Folia aluminiowa jest jednym z najbardziej popularnych wyborów, aby zrobić plik do paznokci. Wszystko, co musisz zrobić, to wyciąć kwadratowy kawałek folii aluminiowej, a następnie wywiercić otwory.

4. Pilnik gąbkowy

Pliki gąbki są również bardzo dobrą opcją, aby zrobić pliki do paznokci. Wystarczy namoczyć gąbkę w wodzie, a następnie uczynić ją twardą.

5. Gumowa taśma

Jest to jedna z najlepszych i niedrogich opcji do tworzenia plików do paznokci. Wszystko, co musisz zrobić, to wyciąć kawałek gumowej taśmy, a następnie zrobić go w pliku do paznokci.

6. Wykałaczka

Wykałaczki są również jednym z najlepszych sposobów na zrobienie pliku do paznokci. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić dziurę i włożyć paznokcie.

Wnioski:

Jak wszyscy wiemy, że pliki do paznokci są naprawdę pomocne w utrzymaniu silnych i zdrowych paznokci. A teraz możesz zrobić własny pilnik do paznokci w domu i cieszyć się jego zaletami.